Lifestyle

Sunissime nga Lierac, argëtohu me diellin

Me laboratoret bashkëkohore, LIERAC Paris zbulon bukurinë e së ardhmes. Duke formuluar trajtime gjithnjë e më efektive, hulumtimet e Lierac ndihmojnë gratë të ndihen bukur në çdo moshë. Gratë mund të përjetojnë kalimin e kohës me optimizëm dhe pa komplekse, të sigurta se pamja e tyre gjithmonë pasqyron energjinë  e brendshme dhe personalitetin e tyre. Por mos harroni! Diellin duhet ta “luftoni” në çdo stinë, vecanërisht në verë, kur deti na fton në çdo moment. Lierac Sunnisime është aleati kryesor për ju, tashmë të veçantat e kremave të diellit të kësaj marke botërore, janë përbërësit e saj, dhe efektet 3 në 1 që gjenden në të.

1-mbron nga dielli nga rrezet UVA,

UVB, infra të kuqe

2-janë anti rrudhë në të njëjtën kohë sepse përmbajne acid hialuronik

3-nuk skuqeni, por kaloni në nxirje që zgjat sepse energjine diellore kur bie në kontakt me lëkurën e shndërron në energji.

Është momenti i duhur për të pasur krejt linjën e Lierac Paris në çantat tuaja, pasi që këtë muaj ofertat e këtyre produkteve janë shokuese, deri në 50 % zbritje. Çmime konkurruese për produkte shumë cilësore si është Lierac Paris. Lierac Paris feston 50 vjetorin e kompanisë dhe me rastin e hedhjes në treg të linjave të reja do të keni mundësi të perfitoni promocione dhe mjaft dhurata.

Kujt i dedikohet? Të gjitha grave që kërkojne një mbrojës të diellit global dhe kundër rrudhave, pa hequr dorë nga nxirja.

Përse duhet të zgjedhim Sunissime? Për të mbrojtur lëkurën nga plakja prej diellit,  100 % mbrojtje nga rrezet e diellit. Jep energji lëkurës dhe përforcon rrezitjen pasi që bazohet në hulumtimet Luminoterapi, stimulon rigjenerimin e qelizave, përmirëson kualitetin e lëklurës etj.

E gjeni në barnatore ose  online në https://www.facebook.com/LieracKosovo/ dhe https://www.instagram.com/lierac_kosovo.

Bruna Merko

Artikujt e tjetrë