Lifestyle

Një SPA e vogël në zemër të Prishtinës

Festat janë koha më e mirë për t’i plotësuar vetes ndonjë kapriço, një trajtim trupit me çokollatë, trajtime fytyrës apo një serum të veçantë për zonën e syve. Beauty SPA Lily Flower, qendra më e re dhe plotë shërbime estetike.

15231502_1124027467732198_751794371_o

Tashmë jemi në muajin më të bukur të vitit, dhjetorin, ku dritat e qytetit ndezin ndriçojnë gjithandej jo vetëm ambientin, por edhe zemrën për të qenë më pranë njerëzve më të dashur. Ndërsa dhuratat mbetën një nga mënyrat e shumta për t’i bërë të lumtur ata. Tashmë keni një adresë për të bërë një pako dhuratash, veçanërisht për vajzat e gratë. Një qendër bukurie “Lily Flower” , e cila është e para sallon bukurie që i ofron të gjitha shërbimet estetike bashkë në një vend. Por ajo çfarë e bënë më të veçantë Beauty SPA Lily Flower është pikërisht shërbimi i SPA-së,  më afër, shumë intim dhe me një çmim me të vërtet konkurrues.  Gjithashtu atje mund të gjeni trajtimet e fytyrës ( për të gjitha llojet e lëkurës ), trajtime të trupit me baltë, trajtime të trupit me çokollatë, mesazhe relaksuese, sauna – hidromasazh, manikyr -pedikyr – thonj, depilim, zgjatje e qerpikëve, grim dhe flokë. Një frymëzim për të menduar për dhuratat e fundvitit…Cila vajzë apo grua nuk do të lumturohej nga një pako e tillë shërbimesh për tu kujdesur për vetveten dhe reklasuar pas një viti të gjatë pune dhe angazhimesh?! Sepse të gjithë gjatë vitit kemi gjithmonë shumë pak kohë për t’i kushtuar vetvetes: puna, fëmijët, bashkëshortët, familja, shoqëria… Koha ideale për të marrë pak “vëmendje” për veten janë pushimet dimërore. Ndaj mike të dashura bëhuni së bashku me miket tuaja më të mira dhe relaksohuni në “oazin” Beauty SPA Lily Flower.

07-jdci0gv

admin

Artikujt e tjetrë